Skip to content

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף


  עוד דרכים ליצירת קשר

  רחוב החרושת 14, בת ים

  03-5532508

  bloomdigital.co.il

  בתי ספר וגנים רבים מתאפיינים בעיצוב חדגוני ומיושן, כזה שלא מתאים לסביבת לימוד מודרנית ולדור של ילדים שגדלים בין אינסוף גירויים. מיתוג לבתי ספר וגנים מאפשר להכניס קצת צבע למסדרונות ולכיתות, ולהפוך את החללים של המוסד החינוכי למזמינים ונוחים להתמצאות. 

  בתי ספר וגני ילדים הם מוסדות שממלאים פונקציות רבות עבור התלמידים וגם המורים: הם משלבים כיתות לימוד, חללים לעבודה עצמאית, מתקני ספורט ומשרדים עבור המורים והצוות. הילדים וגם הצוות מבלים בחללים האלה שעות רבות, וחשוב שהם יהיו מזמינים מצד אחד ופונקציונאליים מצד שני.

  מיתוג לבתי ספר ולגנים נועד בדיוק למטרה הזאת. באמצעות מדבקות מעוצבות לקירות ולרצפה, ניתן לעצב את החללים בהתאם למטרה שלהם בבית הספר, וליצור אווירה ייחודית התואמת את תחום הלימוד בכל כיתה. בנוסף, מיתוג לבתי ספר וגנים מאפשר יצירת שפה עיצובית אחידה, שתשמש גם עבור שלטי הכוונה ומיתוג למשרדי המוסד החינוכי, ותעניק מראה אסתטי ומקצועי.

  בבלום דיגיטל אנו מתמחים במיתוג בתי ספר וגנים – קירות, חלונות, שלטים ורצפות.

  עיצוב כיתות לפי נושא 

  בכל בית ספר יש כיתות שמיועדות ללימוד נושאים ספציפיים – ביולוגיה ופיזיקה לומדים במעבדת המדעים, אמנות בכיתת האמנות, לשיעור מחשבים יש כיתה מיוחדת, וכך גם לשיעור חינוך גופני, שמתקיים באולם הספורט. כל אחד מהחללים האלה צריך להשרות אווירה שונה – פרצי היצירתיות של שיעורי אמנות לא מתאימים לריכוז שנדרש בשיעור מתמטיקה.

  אנו מציעים עיצוב כיתות לפי נושא הלימוד באמצעות מדבקות ייחודיות לקירות ולרצפה, שיסייעו ביצירת האווירה המתאימה לשיעור. הדפוס מציע גם משפטי השראה, מוטיבציה וציטוטים, שניתן להתאים לנושא של הכיתה. המשפטים זמינים בעברית וגם באנגלית.

  עיצוב מבואת כניסה, מסדרונות ומדרגות 

  למראה של מבואת הכניסה יש חשיבות עצומה, וכך גם למסדרונות בהם התלמידים מבלים את ההפסקות. מבואת כניסה צבעונית ומזמינה יוצרת תחושה נעימה עבור הבאים בשערי בית הספר, שלא לדבר על הרושם הראשוני של מבקרים חדשים. גם את המסדרונות לא כדאי להשאיר אפרפרים ומשמימים. עיצוב הרמוני ונעים למראה יכול לסייע ליצירת אווירה נעימה ורגועה בבית הספר. בנוסף, חשוב להציב במסדרונות ובמדרגות שילוט ברור ומעוצב באופן אחיד, שיקל על ההתמצאות במבנה.

  מיתוג בתי ספר וגנים כולל מיתוג ועיצוב למבואת הכניסה, למסדרונות ולמדרגות באמצעות מדבקות איכותיות לרצפה ולקירות.  אנו מתמחים בעיצוב דקורטיבי לחללים אלו, לצד יצירת שלטי הכוונה, שלטי אזהרה וגם שילוט קורונה מיוחד.

  עיצוב משרדי לבתי ספר וגנים  

  כשחושבים על עיצוב לבתי ספר ולגנים, הרבה פעמים שוכחים את אלה שהם לא פחות חשובים מהתלמידים – המורים והצוות. גם להם מגיעים חללי עבודה נוחים ומעוצבים, בעלי מראה יוקרתי ומעורר השראה. בדפוס בלום אנחנו מציעים עיצוב למשרדים באמצעות מדבקות בריקים וטפטים ליצירת מראה יוקרתי, לצד מדבקות לזכוכית חלבית המעניקות דיסקרטיות, מדבקות בריקים ומדבקות טפט שמתאימות לכל סוגי הקירות.

  שירות מקצועי במחירים אטרקטיביים 

  בדפוס בלום אנו מתמחים בכל סוגי המדבקות: מדבקות בציפוי מט או מבריק, וגם כאלה בעלות ציפוי UV מיוחד, המעניק להן חוזק בתנאי חוץ ועמידות לאורך זמן. בנוסף אנו מציעים הדפסת פוסטרים על כל סוגי החומרים – מנייר ועד קנבס.

  אנו מציעים מחירים אטרקטיביים, ומתאימים את המיתוג לרצונות שלכם ולתקציב שעומד לרשותכם. אנו מתמחים במיתוג בתי ספר וגנים מכל הסוגים, ומתחייבים להתקנה איכותית ומקצועית, תוך תשומת לב לפרטים ועמידה בלוחות זמנים. השירות כולל אחריות וליווי מבית הדפוס ועד ההתקנה בשטח. נשמח לעמוד לשירותכם ולייצר עבורכם מיתוג ייחודי ואסתטי לבית הספר ולגן.

  חיפוי מדבקות ופי וי סי לקיר לבתי ספר וגנים

  אנו מתמחים במיתוג בתי ספר וגנים באופן שוטף, ממתגים : קירות, רצפות, חלונות, שלטים, וכל מה
  שנדרש למיתוג בתי ספר ומוסדות חינוך, שלטי הכוונה, מיתוג משרדי וחדרים לפי דרישה,
  מהבית דפוס עד להתקנה בשטח, מלווים אתכם מתחילת הפרוייקט ועד סופו, ייעוץ הכוונה
  ושירות אדיב ומקצועי.
  מתמחים בכל סוגי המדבקות לקירות, החל ממשפטים לקירות, מדבקות הכוונה לרצפה ושילוט פנים
  מדבקות עם כל סוגי הציפויים, רצפה, מבריק, מט, ציפוי uv , על מנת להעניק למדבקות עמידות
  וחוזק לתנאי חוץ ופנים, עמידות לאורך זמן לפי מיקום המדבקה.
  מדבקות חלביות לחלונות משרדיים, פרספקס , מעניק דיסקרטיות ועיצוב מרשים.
  תמונות פוסטרים על כל סוגי החומרים מנייר ועד קנבס ושמשוניות לתלייה והדבקה.

  עיצוב מסדרונות ומדרגות
  עיצוב מבואת כניסה לבית ספר
  עיצוב משרדי
  עיצוב כיתות לימוד לפי נושא ומקצועות לימוד
  משפטי ציטוט
  משפטי השראה לפי נושא
  משפטי מוטיבציה
  מדבקות קיר למשפטים באנגלית
  מדבקות קיר למשפטים בעברית
  מדבקות קיר למשפטים מעוצבות
  מדבקות בריקים, טפטים דמוי לכל סוגי הקירות
  מדבקות לרצפה
  מדבקות רצפה לאולמות
  פי וי סי לכיתות ומסדרונות ומשרדי
  שילוט קורונה והזהרה

  מחירים אטרקטיביים המתאימים לפי התקציב הנדרש, אחריות ועמידה בלוחות זמנים

  התקנה מקצועית ואיכותית, שירות מלא עם אחריות, מנוסים במיתוג כל סוגי מוסדות הלימוד

  נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את המיתוג הטוב ביותר לבתי ספר והגנים.

  4.9/5 - (38 votes)
  פתח צ׳אט
  צריכים עזרה?
  שלום, איך נוכל לעזור ?
  דילוג לתוכן