מדבקות רצפה

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים
או התקשר למספר
03-5532508

  לקבלת הצעת מחיר
  השאר פרטים
  או התקשר למספר
  03-5532508

   אין זה סוד כי מיתוג ופרסום מדויק של בית עסק מהווה תנאי הכרחי להצלחה עסקית. כאשר לקוח נכנס לבית העסק שלך כל פרט קטן עשוי להשפיע על ההתרשמות שלו ובכך למעשה לסייע או לפגוע בהצלחה של העסק. עם השנים פתרונות המיתוג והפרסום הולכים ונעשים מתוחכמים יותר. לאחרונה בתי עסק רבים גילו את הכוח הטמון בשימוש במדבקות רצפה. מהן היתרונות שמספקות מדבקות אלו ומה חשוב לדעת? כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

   מדוע אפוא שתרצו את הלוגו של החברה שלכם על הרצפה?

   התשובה לכך פשוטה ביותר, כאשר הלוגו שלכם מוטבע על הרצפה אף אחד לא יוכל להתעלם ממנו. כיוון שמרבית האנשים כבר רגילים לשלטי חוצות ופוסטרים הם מתעלמים מהם ומסננים אותם באופן לא מודע. מדבקות רצפה הם אופציה חדשה ומפתיעה אשר תמשוך את תשומת הלב של כל לקוח או עובר אורח. בהתאם לכך ההשפעות של פרסום ומיתוג שמתבסס על מדבקות רצפה הן מרחיקות לכת.

   לאילו סוגי משטחים וחללים מדבקות רצפה יתאימו?

   החדשות הטובות הן שאין מגבלות ממשיות בתחום הזה שכן כיום ניתן לייצר מדבקות רצפה ממגוון רחב של חומרים עמידים. האפשרויות הרבות יאפשרו למצוא התאמה אופטימלית למגוון סוגי רצפות, בחוץ או בפנים וימנעו פגיעה בריצוף והצטברות של שאריות דבק. הקפידו להזמין מדבקות רצפה מבית דפוס שמתמחה בהן שכן מדבקות באיכות גבוהה יבטיחו תוצאה נעימה, אסתטית ועמידה בפני בלייה.

   אילו שימושים יש למדבקות רצפה?

   כשזה נוגע למדבקות רצפה, אין גבול לאפשרויות ולשימושים השונים שניתן להפיק מהם. יחד עם זאת ניתן לחלק את השימושים העיקריים לארבעה קטגוריות עיקריות:

   • פרסום וקידום – כאמור, בניגוד לפרסום בשלטי חוצות ופוסטרים אשר זוכים להתעלמות מסוימת מהלקוח, שימוש במדבקות רצפה יעורר עניין רב יותר בקרב עוברי אורח ולקוחות. אם יש לכם תקציב פרסום מוגבל שימוש במדבקות רצפה ייתן תמורה טובה יותר להשקעה שלכם.
   • מיתוג – בין אם מדובר בחנות, משרד או אירוע רב משתתפים כגון חתונה או אירוע שיווקי, שימוש במדבקות עם לוגו מותאם אישית יצרו אווירה מושקעת, ייחודית ומרשימה במינימום השקעה ומאמץ.
   • הכוונה – בין אם מדובר בחנות גדולה, בניין משרדים ענק, בית חולים או אוניברסיטה המשתרעת על שטחים נרחבים, הכוונה בעזרת מדבקות תעניק למבקרים חווית ביקור נעימה ונינוחה יותר, תמנע היווצרות של בלגן מיותר ובמקרים מסוימים אף יכולה להציל חיים.
   • אזהרה – כיוון שמדבקות רצפה זוכות לתשומת לב רבה יותר מסוגי שילוט אחרים, כאשר זה נוגע לאזהרה של עוברי אורח מפני מפגעים בדרך מומלץ להשתמש במדבקות רצפה. ואכן השימוש במדבקות רצפה לצורכי אזהרה נפוץ במגוון אתרים כגון מפעלים עם מיכון כבד ותחנות רכבת ואוטובוס.

   שימוש נכון במדבקות רצפה יסייע לכם להרים את העסק שלכם וליצור לו תדמית ייחודית ומעוררת עניין לכן אל תהססו לפנות ליעוץ מקצועי אשר יסייע לכם להפיק את המיטב מתקציב המיתוג והפרסום שלכם.

   Call Now Button03-5532508 דילוג לתוכן