הדפסה על קנבס

תמונות קנבס בעיצוב אישי

 

כל הפרטים על הדפסה על קנבס

אין כמו למלא את הקיר הבית עם תמונות קנבס במגוון סגנונות
או עם צילומים החשובים מחייכם אפילו תמונות אומנות, שחור לבן, צילום חתונה, לילדים , ועוד
תמונות קנבס מתאים לכל חדר בבית מה שהופך את זה לתרומה לעיצוב מושלם או מתנה אידיאלית

הדפסה על קנבס – אצלינו בבלום דיגיטל ניתן להדפיס על קנבס בכל מגוון גדלים באיכות גבוהה תוך שמירה על רמה גבוהה של צבעים, כולל הגנה מפני חשיפה מפני השמש

ניתן פשוט לשלוח אלינו מגוון תמונות ולקבל הצעת מחיר לגדול הרצוי שתרצו ואנו נדאג להנפיק בהקדם אפשרי את התמונת קנבס שתרצו

ניתן גם לבוא באותו יום לאסוף את הבד עם או בלי מסגרת , וניתן גם להזמין משלוח עד בית הלקוח.

קנבס הוא בד מתוח אשר רשימת השימושים שלו מרשימה בהחלט: ניתן להכין באמצעותו אוהלים, מפרשים, ציפויים לסירות ועוד. החל מהמאה ה-14 משתמשים בו כמשטח לציור, כשבשנים האחרונות הייעוד העיקרי של קנבס הוא להדפסת תמונות. אם אתם חיים במאה ה-21, סביר להניח שאתם כבר יודעים כבר שמדובר בטרנד של ממש. למעשה, סביר מאד להניח שגם בבית או במשרד שלכם יש תמונת קנבס אחת לפחות. אז למה זה קורה? ואיך מוצאים את תמונת הקנבס המושלמת?

ההיבט האסתטי של קנבס

היתרון המשמעותי הראשון של הדפסה על קנבס הוא לדעת רבים גם החשוב מכולם – העובדה שכל תמונה או ציור על גבי הבד הופכים בין רגע ליצירת אומנות של ממש. הסיבה לכך היא שהקנבס מאפשר הדפסה באיכות הגבוהה ביותר האפשרית, כאשר העובדה שהתוצאה נוטה להיות טבעית תורמת בוודאי לפן האסתטי של הקנבס. קנבס, כתוצאה, מכך מתאים מאד לאנשים שמעוניינים בפריטים המשתלבים היטב בחלל הנתון, כמו גם לאנשים שמעוניינים ליצור מראה "הייטקיסטי" וצעיר.

סוגיית העומק שמציע הקנבס צריכה להילקח בחשבון גם כן. מכיוון שהקנבס עבה יחסית ובולט מן הקיר, ועל רקע המתיחה של בד הקנבס את המסגרת, ניתן ליצור עומק, או אפילו אפקט תלת מימדי. כתוצאה מכך, מקבלים פריט בעל נוכחות מרשימה, שמאפשר לחולל שינוי משמעותי בחלל בו הוא מוצב, עם מינימום השקעה ותמורת מחיר שווה לכל כיס.

הדפסה על קנבס עמידות כמילת מפתח

זה לא נעים לראות תמונה דהויה, בלויה או הרוסה. אבל זה בהחלט יכול לקרות – הדפסה על נייר, למשל, עלולה להביא לכך שהתמונה תאבד מהקסם שלה עוד לפני שתספיקו להגיד "הוקוס פוקוס". הדפסה על קנבס נחשבת לצורת ההדפסה העמידה ביותר, כאשר הקנבס נשמר לאורך שנים על גבי שנים. יש לציין שטיב הקנבס שנבחר מהווה כאן פרמטר מרכזי, כך שרצוי להעדיף חברות שמספקות קנבס איכותי, עם שכבת הגנה מפני קרני השמש או לחות.

קלות ופשטות הדפסה על קנבס

יתרון משמעותי נוסף של הקנבס הוא מגוון האפשרויות הרחב שהוא מציע. את התמונות ניתן ליצור בכל גודל אפשרי, עם או בלי מסגרת (בחירה נפוצה היא ב"הדפסת גלריה", המבוססת על הדפסת שולי התמונה על גבי הדפנות שלה) ובצורות מגוונות. בניגוד לחומרי גלם אחרים, היתרון כאן הוא שאיכות התמונה המודפסת על גבי הקנבס לא נפגעת כאשר מגדילים את התמונה, ובהמשך לכך גם המשקל של התמונה לא עולה, זאת להבדיל אלפי הבדלות מהמקרה של נייר, למשל, בו הגדלת התמונה "משמינה" את התוצר הסופי בצורה משמעותית.

המשקל הקל של התמונה, והאפשרות שלא להתבסס על מסגרת, מקלים עוד יותר את ההצטיידות בתמונת הקנבס: התלייה על הקיר הופכת לפשוטה יותר ללא המסגרת. מעבר לעובדה זו, המסגרות כשלעצמן עלולות לסבול מנזקים או מבלאי, מה שפוגע בתמונה הכוללת.

הדפסה על קנבס כך עושים זאת נכון

השתכנעתם כי תמונות קנבס הן המשתנה החסר במשוואת עיצוב הבית שלכם? עליכם לפנות לבית דפוס המתמחה בהדפסה על קנבס, שיוכל להפוך את החזון למציאות. השלב הראשוני בתהליך הוא בחירת התמונה הספציפית שתופיע על גבי הקנבס. ניתן לבחור מתמונות קיימות (של נופים, מקומות בעולם, אלמנטים אבסטרקטיים, אנשים ועוד), אך גם להתבסס על תמונה שלכם, שאתם מעבירים לבית הדפוס. המעצבים הגרפיים יבצעו את כל ההתאמות שיבטיחו שהתמונה תהיה מרשימה מבחינה עיצובית, כולל תיקון פגמים, תוספות צבע, הוספת אלמנטים ויזואליים ועוד.

ההדפסה עצמה נעשית באמצעות מדפסות ייעודיות, לרוב כאלה המבצעות הדפסה בפורמט רחב. לאחר מכן, מבצעים אנשי בית הדפוס מתיחה של הבד על גבי מסגרת מעץ, וציפוי של התוצר הסופי במטרה לספק לו הגנה. עם הטכנולוגיה של היום, כל התהליך עשוי להתבצע תוך פרק זמן מינימלי, אפילו של מספר שעות.

הדפסה על קנבס
4.8 (95.56%) 9 votes